FAQ

otaznik Může být LED obrazovka použita i ve špatném počasí? (déšť, sníh atd…) ?

odpoved Ano, naše LED obrazovka je plně voděodolná, nevadí jí tedy ani déšť a ani sníh..

 

otaznikJe obraz viditelný i za přímého slunečního svitu?

odpoved Ano, naše mobilní LED obrazovka je vybavena nejmodernější technologií SMD, která vyniká velkou svítivostí a zřetelným obrazem i za přímého dopadu slunečních paprsků. Navíc můžeme regulovat intenzitu a kontrast v závislosti na okolních světelných podmínkách.

 

otaznikMusí klient zajistit pro provoz obrazovky elektrický proud?

odpoved Nemusí. Naše mobilní LED obrazovka disponuje integrovaným nezávislým zdrojem elektrického proudu. Umíme si tedy v případě absence elektrického proudu vyrobit elektrický proud vlastní.

 

otaznikJak velký prostor je nutný pro instalaci mobilní LED obrazovky?

odpoved Vozidlo, na které je naše mobilní LED obrazovka nainstalovaná má délku 6,5m a šířku 2,5m. Je tedy nutná taková plocha, kde naše vozidlo může bez problému zaparkovat. Díky otočnému systému můžeme velkoplošnou obrazovku natočit do požadovaného zorného úhlu. Vozidlo tedy může být zaparkováno nezávisle na směru projekční plochy.

 

otaznikMůže být mobilní obrazovka umístěna i v interiéru?

odpoved Ano, díky svým rozměrů a hmotnosti můžeme mobilní obrazovku provozovat i v interiéru, například ve sportovních halách, pavilónech výstaviště, výrobních halách apod.

 

otaznikZ jakých obrazových zdrojů a jaké formáty může mobilní LED obrazovka promítat?

odpoved K naší mobilní LED obrazovce můžeme připojit jakýkoliv zdroj obrazu (počítač, notebook, přenosový vůz, kamery, výstup obrazové režie apod). Mobilní obrazovka zpracuje prakticky jakýkoliv formát videa, obrazu či prezentace. V případě potřeby dodaný materiál upravíme do potřebných formátů a rozměrů.

 

otaznikMusí klient dodat vždy finální materiály určené k projekci?

odpoved Nemusí. Stačí, když klient dodá pouze podklady a my finální materiály zpracujeme.

 

otaznikDisponuje mobilní obrazovka i zvukovým systémem?

odpoved Ano, naše mobilní obrazovka může přehrávat kromě obrazu i zvuk, takže můžeme vysílat klipy se zvukovou stopou, například reklamní akce, letní kino apod.

Nenalezli jste zde svou otázku?

Nevadí, kontaktujte nás a ostatní dotazy rádi zodpovíme!