FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Na co se nás ptáte?

Ano, naše MOBILNÍ LED OBRAZOVKA je plně voděodolná, nevadí jí tedy ani běžný déšť, sníh či běžný vítr. Ovšem v případě náhlé bouře, krupobití, přívalového deště či vichřice si vyhrazujeme právo práci přerušit a obrazovku spolu s další technikou ochránit před poničením.

Ano, naše MOBILNÍ LED OBRAZOVKA je vybavena nejmodernější technologií SMD LED diod, která vyniká velkou svítivostí a zřetelným obrazem i za přímého dopadu slunečních paprsků.
Je samozřejmě nutno počítat s tím, že obraz za přímého slunečního svitu je méně kontrastní oproti obrazu ve stínu či za tmy.
Dále můžeme regulovat intenzitu svitu LED obrazovky v závislosti na okolních světelných podmínkách tak, aby za tmy neoslňoval.

Pro bezproblémové zaparkování a pro instalaci MOBILNÍ OBRAZOVKY potřebujeme prostor o délce min. 7m a šířce min. 3m. V případě využití maximální možné výšky výsuvu je třeba počítat s prostorem alespoň 7 metrů do výška. Výhodou je, že vozidlo může být zaparkováno nezávisle na směru projekční plochy. Díky otočnému systému můžememe velkoplošnou LED obrazovku natočit do požadovaného zorného úhlu.
Minimální průjezdní výška je 3,5m.
MOBILNÍ OBRAZOVKA může být nainstalována i na nerovném povrchu případně i na mírném svahu.

Ano, díky svým rozměrům a hmotnosti můžeme MOBILNÍ LED OBRAZOVKU umístit i do interiérů, například do sportovních hal, pavilónů výstavišť, výrobních hal apod.
Je však nutné zajistit průjezdní výšku 3,5m.
Pod hydraulické nohy instalujeme vždy speciální podložky, které ochrání jakoukoliv podlahu před poškozením

K naší MOBILNÍ LED OBRAZOVCE můžeme připojit jakýkoliv zdroj obrazu (počítač, notebook, přenosový vůz, kamery, výstup obrazové režie atd.).
Reklamní smyčky zpracujeme z jakéhokoliv běžně užívaného formátu (Jpeg, MP4, Powerpoint).
Poměr obrazu je 16:9.
Disponujeme těmito video vstupy: HDMI, HD/SD SDI, DVI, component video, VGA.

Nemusí. Stačí, když klient dodá pouze podklady a my finální materiály zpracujeme.
Reklamní smyčky zpracujeme z jakéhokoliv běžně užívaném formátu (Jpeg, MP4, Powerpoint).
Poměr obrazu je 16:9

Ano, MOBILNÍ LED OBRAZOVKU můžeme lokálně ozvučit pro menší prostor. V případě požadavku ozvučení větších ploch doporučujeme spolupráci s profesionálním zvukařem. Konektivitu mezi mobilní obrazovkou a zvukařem zajistíme.

KONTAKTUJTE NÁS

Hledáte velkoplošnou LED projekci? Potřebujete zabezpečit živý přenos v místě konání či na internetu? Rádi byste propagovali svou firmu, výrobek nebo vaší aktivitu? Obraťte se na nás a využijte naší MOBILNÍ OBRAZOVKU!